Sárinkyna stránka

Vitajte na mojej stránke

linky

Máriine stránky
Sárine stránky
Maminkine stránky
Tatikové stránky

Spev našich vtáčikov

Hľadať!

XML kanál (RSS 1.0) 
XML: Atom Feed 

Stala som sa súčasťou masy

Nedeľa 04 Október 2015 at 1:47 pm Budím sa na úsečné slová mojich rodičov. „ Rýchlo sa zbal, musíme hneď odísť.“
Nie je čas na otázky, beriem do rúk tašku pri mojej posteli a hádžem do nej to najnutnejšie. Obliekam si džínsy a bavlnený sveter a ponáhľam sa von. Mrazivý vzduch októbrovej noci mi schladí rozhorúčenú tvár. Naposledy sa otočím a obzriem si svoj dom. Svoj bývalý dom. Teraz už nemám domov. Pridávam sa k mase ľudí valiacich sa popri mne na našej ulici. Od tohto okamihu sa na veľmi dlhý čas stanem pre celý svet len súčasťou tejto masy. (Celý článok)

Moje obľúbené zvieratko

Piatok 21 Január 2011 at 11:08 am Mám rada všetky zvieratká no mám dve najobľúbenejšie. Prvé zvieratko je ľadový medveď a to druhé je kôň. (Celý článok)

Narnia- príbeh, ktorý milujem

Štvrtok 20 Január 2011 at 2:52 pm Narnia príbeh o štyroch deťoch O Lucy- ktorá Narniu Magickú ríšu objavila neskor sa v nej stala Kráľovnou všetci v Narnií ju volali chrabrá bola zo súrodencov najmladšia, o Edmundovi- ktorý najpr Narniu a súrodencov zradil no na to sa už zabudlo a stal sa v nej Kráľom a všetci ho volali statočný, o Susan- ktorú mám najradšej bola krásna a milá, stala sa v Narnií kráľovnou a všetci ju volali vznešená, o Petrovi- ktorý bol najstarší a stal sa tiež v Narnií kráľom, všetci ho volali Kráľ Kráľov. (Celý článok)

Môj časopis

Nedeľa 16 Január 2011 at 5:08 pm Pred rokom som začala robiť detský prírodovedný časopis. Prvé číslo malo iba osem strán ale postupne sa časopis zväčšoval a s ním ponúkal aj väčšiu kvalitu a viac poznatkov. Piate číslo je prvé, ktoré vyšlo tento rok. Urobiť časopis stojí veľa námahy, nápadov a času. No povzbudzovalo ma to, že o časopis mali ľudia záujem. Cena časopisu 25 centov je veľmi malá a za ňu sa nedali splácať náklady( papier, tlač, redaktori,...). Časopis MAP nerobím preto, aby som si zarobila ale , aby som druhých potešila. Na internet budem dávať iba o číslo staršie časopisy, aby to bolo spravodlivé voči tím, ktorý si ho kúpia. (Celý článok)

Život na farme

Pondelok 17 August 2009 at 09:39 am
Počas našej dovolenky sme sa zastavili na kravej farme v Bavorsku. Život na nej by sa mi veľmi páčil. (Celý článok)

Cesta okolo Európy

Štvrtok 13 August 2009 at 7:15 pm


Dva týždne prázdnin sme sa rozhodli stráviť v :Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Belgicku, Francúzsku a Anglicku. Cestovali sme autom. (Celý článok)

Moje zvieratko

Utorok 19 August 2008 at 4:58 pm Toto je moja kamaratka Mimi. (Celý článok)