nielen o nás...

Táto stránka je venovaná všetkým rodičom a deťom. Nechce byť len o našej rodine, ale je tu aj pre vás. Chce prispieť k tomu, aby bolo každému v našej rodine dobre. V prom rade nám samým, potom tým, ktorí k nám prichádzajú a napokon vám, ktorí ste ju navštívili takto virtuálne.

linky

Máriine stránky
Sárine stránky
Maminkine stránky
Tatikové stránky

Spev našich vtáčikov

Search!

XML: RSS Feed 
XML: Atom Feed 

« Vtáčiky | Home | Návšteva »

Miro Saniga

19 09 08 - 22:15 Vedec, človek s veľkým srdcom a veľký milovník prírody. Tak by sa jednou vetou dal charakterizovať tento chlap. Napísal niekoľko kníh o prírode. O živote zvierat v lese rozpráva ako keby hovoril príhody z vlastnej rodiny. Vlastne to nie akoby, je to skutočnosť. Lesným obyvateľom zasvätil svoj život. Momentálne má v pracovné dni ráno na rádiu Lúmen reláciu, ktorá sa volá Kalendár prírody a môžeme sa od neho dozvedieť nielen to, čo sa deje v tomto období v lese, ale ako skúsený etológ nám vysvetlí, prečo za zvieratká správajú práve tak, ako sa správajú - aj keď je to na prvý pohľad niekedy niekedy nelogické. Keď počúvam jeho príhovory, stávam sa lepším, a to nielen vo vzťahu k obyvateľom lesa... Ak si chcete vypočuť niektorú z archívnych nahrávok kalendára prírody, najdete ich v Archíve Rádia Lúmen.
No comments

  
Remember personal info?

/ Textile

Aby sme zabránili spamovým záznamom v diskusii, vás prosíme o odpoveď na nasledovnú bezpečnostú otázku.
 

  (Register your username / Log in)

Notify:
Hide email:

Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.

 

Linkdump

sára/linkdump

Sára a jej literárny svet

mama/linkdump

Katka a jej kvetinky

dodi/linkdump

tata - Akela, vlk samotár

(more)

mary/linkdump

Mary a jej rozprávky