nielen o nás...

Táto stránka je venovaná všetkým rodičom a deťom. Nechce byť len o našej rodine, ale je tu aj pre vás. Chce prispieť k tomu, aby bolo každému v našej rodine dobre. V prom rade nám samým, potom tým, ktorí k nám prichádzajú a napokon vám, ktorí ste ju navštívili takto virtuálne.

weblog_text - linky - ()

Máriine stránky
Sárine stránky
Maminkine stránky
Tatikové stránky

Spev našich vtáčikov

Hľadať!

XML kanál (RSS 1.0) 
XML: Atom Feed 

Bazové kvety

Sobota 23 Máj 2015 at 09:17 am
Jar je už v plnom prúde, a tak ako sa pomaličky premieňa príroda okolo nás, aj nám doma sa pomaličky menia chute. Horúce čajíky s medom a citrónom pomaly vystrieda limonáda. Áno, limonáda je presne to, na čo mám chuť. A najlepšia je.....hmhm predsa maminkina bazová. Tak sa na mojom retro bicykli vyberám na večerný výletík s plátenou taškou. (Celý článok)

Stretol som človeka, hovoril pravdu a bol sám. Aj ja chcem byť ako on!

Streda 20 Máj 2015 at 09:28 am Všetci sme vedeli, že Majka hovorí pravdu. Oklamali sme našu triednu. To čo sme urobili, bol podvod. Aj tak to však nikto nechcel priznať.
„ Prosím ťa, nebuď trápna,“ dohovárala so jej. „Čo je na tom také zlé, keď sme pri tom teste trochu podvádzali?“
„Trochu? Celá trieda mala ťaháky a odpovede sme už od včera poznali od áčkarov. Bolo to polročná písomka. Ona nám verila,“ namietala Majka. „Mali by sme sa priznať.“ (Celý článok)

Máme právo súdiť názor druhého?

Sobota 28 Február 2015 at 4:28 pm Posledné týždne pred referendom mám myseľ neustále plnú otázok. Zastavím sa a zahľadím sa na výrazne žltý plagát s nápisom : Nesúďte, aby ste neboli súdení! „Vlastne je to pravda...“ pomyslím si.
Alebo nie? Patrí nám právo súdiť? Odpoveď na túto otázku v sebe ale neukrýva len jeden citát z biblie ako zrejme dúfal tvorca bilboardu.
„Pravda je len jedna.“(ACQUINUS, 1912, S.233) „Človek pravdu prirodzene hľadá.“(Ján Pavol II. Para.33). Ak človek vo svojom živote pravdu prirodzene hľadá, znamená to, že je v ňom zakorenená túžba po nej. Z toho vyplýva, že celé naše bytie by malo hľadať pravdu. Ale ruku na srdce: snažíme sa skutočne hľadať pravdu? (Celý článok)

Prečo všetko krásne končí?

Piatok 02 Január 2015 at 3:36 pm Istotne ste si už každý položili veľakrát túto otázku. Ja si ju kladiem obzvlášť často od minulého leta. Spoznala som partiu super ľudí, ale keďže bývame dosť ďaleko od seba, nemôžeme sa stretávať veľmi často. A keď sa konečne stretneme, utečie to ako voda a opäť sa cítim sama a často upadám do stereotypu ako predtým. Postupne sa učím čeliť smútku, ktorý nastane keď niečo krásne skončí. (Celý článok)

Linkdump