nielen o nás...

Táto stránka je venovaná všetkým rodičom a deťom. Nechce byť len o našej rodine, ale je tu aj pre vás. Chce prispieť k tomu, aby bolo každému v našej rodine dobre. V prom rade nám samým, potom tým, ktorí k nám prichádzajú a napokon vám, ktorí ste ju navštívili takto virtuálne.

weblog_text - linky - ()

Máriine stránky
Sárine stránky
Maminkine stránky
Tatikové stránky

Spev našich vtáčikov

Search!

XML: RSS Feed 
XML: Atom Feed 

Z našej záhrady

Wednesday 09 December 2009 at 10:10 pm
Napriek tomu, že stromy v našej záhrade ešte nie su príliš veľké, rozhodli sme sa v zime na jeden z nich umiestniť vlastnoručne vyrobenú vtáčiu búdku. Celú zimu sme vtáčiky prikrmovali z dvoch kŕmidiel, ktoré máme v záhradke. Prichádzali hlavne sýkorky bielolíce a stehlíky pestré.
Nerobili sme si príliš veľké nádeje, že v búdke niečo zahniezdi. V našej záhrade je dosť rušno, po fajronte tam pracujeme a oddychujeme, hrajú sa tam stále deti. Keďže som si všimol pohyb sýkoriek okolo nášho domu, chcel som niekedy začiatkom mája skontrolovať obsah búdky, pretože som si nebol istý, či sme ju po zime vyčistili. Otvorím stiešku a s údivom som zistil, že na dne v hebkom hniezdočku sedí samička. Okamžite som búdku zatvoril. (more)

Linkdump