nielen o nás...

Táto stránka je venovaná všetkým rodičom a deťom. Nechce byť len o našej rodine, ale je tu aj pre vás. Chce prispieť k tomu, aby bolo každému v našej rodine dobre. V prom rade nám samým, potom tým, ktorí k nám prichádzajú a napokon vám, ktorí ste ju navštívili takto virtuálne.

weblog_text - linky - ()

Máriine stránky
Sárine stránky
Maminkine stránky
Tatikové stránky

Spev našich vtáčikov

Search!

XML: RSS Feed 
XML: Atom Feed 

Koľko stojí dobré manželstvo

Friday 19 September 2008 at 9:45 pm V materiáloch zaoberajúcich sa etickou výchovou sa uvádza, že pojem láska je dnes tak zdevalvovaný a jeho obsah je tak pokrivený, že je lepšie pre presné vymedzenie obsahu tohoto slova použiť výraz "prosociálne správanie". Napadlo ma aplikovať tento termín na vzťah muža a ženy, a to priamo na vzťah manželský. Tak vznikol zaujímavý myšlienkový experiment, kedy som nahradil "manželskú lásku" "manželským prosociálnym správaním". (more)

Malý človiečik

Sunday 14 September 2008 at 11:54 pm Vzťah otca a syna v sebe ukrýva niečo krásne. To samozrejme môžme povedať o každom dobrom vzťahu medzi dvomi ľuďmi. No je tu niečo čo ho robí nenapodobiteľným. (more)

Domček v lístí

Saturday 14 June 2008 at 2:25 pm

slimák

Je veľa náhodných obrazov, udalostí, krátkych epizód, ktoré pre nás môžu mať veľký symbolický zmysel. Tieto symboly sú často výpoveďou o živote, (more)

Linkdump